Däckstol Brogrens
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DÄCKSTOL, Brogrens, 1900-talets fjärde kvartal, lackad bok, spjälor i rygg och sits, ihopfällbar, brännmärkt, utfälld med måtten längd 146, bredd 59, höjd 86 cm, ihopfälld med måtten längd 120, bredd 59 cm, dyna medföljer.
Mindre bruksslitage.
918377
2021-05-29