Landskapsmotiv oljemålning

Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

OIDETIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskapsmotiv, signerad E.R Olsson, olja på duk, ca 56x66 cm

918391

2021-05-20