Hardy Strid

Hardy Strid
Hardy Strid
Hardy Strid
Hardy Strid

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARDY STRID (1921-2012), epoxi och emalj på pannå, signerad, daterad 1976 enligt etikett, ca 34x30 cm.

Något slitage.

918411

2021-05-29