Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARDY STRID (1921-2012), epoxi och emalj på pannå, signerad, daterad 1976 enligt etikett, ca 34x30 cm.
Något slitage.
918411
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här