John Kandell Schablom stolar

John Kandell Schablom stolar
John Kandell Schablom stolar
John Kandell Schablom stolar
John Kandell Schablom stolar
John Kandell Schablom stolar
John Kandell Schablom stolar
John Kandell Schablom stolar
John Kandell Schablom stolar
John Kandell Schablom stolar
John Kandell Schablom stolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHN KANDELL, "Schablon", stolar, 1 par, för Källemo, 1990-tal, stomme av bok, lackerad i rött sitsen med sadelgjord, sitthöjd ca 45, rygghöjd ca 80 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis solblekta

918412

2021-05-23