Spegel nyrokoko
Vollendet
2021-05-29
918423
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SPEGEL, nyrokoko, sent 1800-tal, bronserad och förgylld, fasettslipat glas, mått ca 90x80 cm
Ram med spricka, lagningar, mindre dekorbortfall, smärre färgbortfall