Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, nyrokoko, sent 1800-tal, bronserad och förgylld, fasettslipat glas, mått ca 90x80 cm

Ram med spricka, lagningar, mindre dekorbortfall, smärre färgbortfall

918423

2021-05-29