Edition Eté Procession Lanterns Gotiskt Stil
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PROCESSION LANTERNS, ett par, Gotisk Stil, förgylld metall/ mässing, rikt ornerade, glasade fönster, en invändigt ljuspunkt, för montering på stav, höjd ca 64 cm
Bruksslitage. Förgyllning med ställvis slitage. Ett glas saknas.
918424
2021-05-30