Edition Eté Procession Lanterns Gotiskt Stil

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

PROCESSION LANTERNS, ett par, Gotisk Stil, förgylld metall/ mässing, rikt ornerade, glasade fönster, en invändigt ljuspunkt, för montering på stav, höjd ca 64 cm

Bruksslitage. Förgyllning med ställvis slitage. Ett glas saknas.

918424

2021-05-30