Edition Eté Byrå Empire Danmark
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, Empire, Danmark, 1800-talets första del, mahognyfanerad, fyra utdragbara lådor, senare beslag i mässing, topp med fasad kant, längd ca 81 cm, djup ca 48 cm, höjd ca 81 cm, nyckel samt äldre dokumentation medföljer
Fanerbortfall. Repor.
918430
2021-05-30