Edition Eté Byrå Empire Danmark

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, Empire, Danmark, 1800-talets första del, mahognyfanerad, fyra utdragbara lådor, senare beslag i mässing, topp med fasad kant, längd ca 81 cm, djup ca 48 cm, höjd ca 81 cm, nyckel samt äldre dokumentation medföljer

Fanerbortfall. Repor.

918430

2021-05-30