Piedestal empirestil

Piedestal empirestil
Piedestal empirestil
Piedestal empirestil
Piedestal empirestil
Piedestal empirestil
Piedestal empirestil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

PIEDESTAL, empirestil, 1900-talets mitt, bronserad stomme med marmorskivor, tassfötter, höjd 65 cm, övre skivans mått 25x25 cm

Bruksskick, enstaka nagg

918438

2021-05-29