Fartygsmodell

Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSMODELL, 1900-talets mitt, bemålat trä, tyg samt detaljer i metall, ställning medföljer, höjd ca 67 cm

Omfattande skador på masterna, ej komplett

918441

2021-05-20