Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 1900-talets andra hälft, massiv teak, bestående av 1 bord samt 8 fällbara stolar, H. 76. L. 180-240. B 120, sitthöjd på stolarn ca 45 cm

Bruksslitage

918449

2021-05-27