Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
EDUARD MENDELVICH KRIMMER, barnbok utviksbok, med litografier, tryckt i Leningrad 1938, ca 19x21 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruks och åldersrelaterat slitage
918454
2021-05-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner