Eduard Mendelvich Krimmer barnbok

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

EDUARD MENDELVICH KRIMMER, barnbok utviksbok, med litografier, tryckt i Leningrad 1938, ca 19x21 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage

918454

2021-05-23