Vinsil

Vinsil
Vinsil
Vinsil
Vinsil
Vinsil
Vinsil
Vinsil
Vinsil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINSIL, England, 1800-tal, nysilver, höjd ca 16 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

918461

2021-05-25