Eero Järnefelt gouache

Eero Järnefelt gouache
Eero Järnefelt gouache
Eero Järnefelt gouache
Eero Järnefelt gouache
Eero Järnefelt gouache
Eero Järnefelt gouache
Eero Järnefelt gouache
Eero Järnefelt gouache

Klubbat för:

920 EUR

Utropspris

1 000 EUR

EERO JÄRNEFELT (1863-1937): By om vintern, signerad samt daterad -10, gouache, 28x42 cm

918471

2021-05-23