Bergerer Louis Seizestil

Bergerer  Louis Seizestil
Bergerer  Louis Seizestil
Bergerer  Louis Seizestil
Bergerer  Louis Seizestil
Bergerer  Louis Seizestil
Bergerer  Louis Seizestil
Bergerer  Louis Seizestil
Bergerer  Louis Seizestil
Bergerer  Louis Seizestil
Bergerer  Louis Seizestil

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BERGERER, 1 par, lövträ, 1900-talets andra hälft, Louis Seizestil, skuren dekor, rutig klädsel, sitthöjd ca 45 cm

PROVENIENS: Utrikesdepartementet (tidigare inköpta på Stockholms Auktionsverk

Zustandsbeschreibung

En plymå saknas

918472

2021-05-20