Hans Johansson

Hans Johansson
Hans Johansson
Hans Johansson
Hans Johansson
Hans Johansson
Hans Johansson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS JOHANSSON (Född 1954): Musicerande sällskap, signerad och daterad Hans Johansson 1983, olja på duk, ca 80x100 cm, ej inramad

918473

2021-05-20