Hans Johansson
Closed
2021-05-20
918473
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
HANS JOHANSSON (Född 1954): Musicerande sällskap, signerad och daterad Hans Johansson 1983, olja på duk, ca 80x100 cm, ej inramad