Olle Krantz

Olle Krantz
Olle Krantz
Olle Krantz
Olle Krantz
Olle Krantz
Olle Krantz

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE KRANTZ (1906-1999): Tempelgården, signerad Olle Krantz, olja på duk, ca 80x67 cm

918474

2021-05-20