Henri Laurens färglitografi

Henri Laurens färglitografi
Henri Laurens färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRI LAURENS (1885-1954): "Femme allongée au bras levé", signerad H Laurens, 69/200, färglitografi, bildstorlek ca 37x55 cm

918491

2021-05-21