Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad E. Ollers Umeå 1932, olja på pannå, 54x42 cm

918507

2021-05-21