Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, svartlackerad metallstomme, dekordetaljer i mässing, skivor i glas, höjd 59, 42x42 cm
Brukslitage, smärre färgbortfall
918509
2021-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här