Golvur England 1700-tal

Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, England, 1700-tal, fodral i ekfanér, beslag i mässing, urtavlan märkt S Collier, Eccles, pendel, vev samt lod medföljer, höjd ca 200, 57x27 cm, nyckel saknas

Ej funktionstestad, slitage, avslag, lister samt delar borta, lösa delar medföljer

918512

2021-05-23