Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KENNETH BERGENBLAD, 1 par, "Kavaljer", fåtöljer, mörkbetsad stomme, djuphäftad skinnklädsel, sitthöjd ca 37/32 cm.
Bruksslitage, repor.
918520
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här