Kenneth Bergenblad Dux

Kenneth Bergenblad Dux
Kenneth Bergenblad Dux
Kenneth Bergenblad Dux
Kenneth Bergenblad Dux
Kenneth Bergenblad Dux
Kenneth Bergenblad Dux

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KENNETH BERGENBLAD, 1 par, "Kavaljer", fåtöljer, mörkbetsad stomme, djuphäftad skinnklädsel, sitthöjd ca 37/32 cm.

Bruksslitage, repor.

918520

2021-05-30