Hans Erik Eriksson

Hans Erik Eriksson
Hans Erik Eriksson
Hans Erik Eriksson
Hans Erik Eriksson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997), olja på pannå, signerad, trädgård med blommande fruktträd, 45x61cm.

Något ytslitage.

918522

2021-05-30