Hans Ångsäter oljemålning

Hans Ångsäter oljemålning
Hans Ångsäter oljemålning
Hans Ångsäter oljemålning
Hans Ångsäter oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS ÅNGSÄTER (född 1935): "Till marknaden", monogramsignerad, olja på pannå, ca 50x100 cm

918523

2021-05-20