Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PABLO PICASSO, efter: Sittande modell, färglitografi ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, bildmått ca 41x25,5 cm
918529
2021-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här