Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO, efter: Sittande modell, färglitografi ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, bildmått ca 41x25,5 cm

918529

2021-05-22