Dagbädd 1950-tal

Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal
Dagbädd 1950-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAGBÄDD, 1950-tal, fanérad i ek, utfällbar, sitthöjd 40, 190x71 cm

Bruksslitage

918540

2021-05-20