Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DAGBÄDD, 1950-tal, fanérad i ek, utfällbar, sitthöjd 40, 190x71 cm
Bruksslitage
918540
2021-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här