Klubbat för:
1 600 SEK
1 000 SEK
GALLERSKÅL, Kina, 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 7,5, största vidd 21,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
918542
2021-05-23