Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
THONET, soffa, böjträ och rotting, Tyskland, 1900-talets början, brännmärkt, längd ca 140, sitthöjd 48 cm
Slitage, ett ben med smärre avslag
918553
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här