Soffa Thonet

Soffa Thonet
Soffa Thonet
Soffa Thonet
Soffa Thonet
Soffa Thonet
Soffa Thonet
Soffa Thonet
Soffa Thonet
Soffa Thonet
Soffa Thonet
Soffa Thonet
Soffa Thonet

Klubbat för:

13 500 SEK

5 000 SEK

THONET, soffa, böjträ och rotting, Tyskland, 1900-talets början, brännmärkt, längd ca 140, sitthöjd 48 cm

Slitage, ett ben med smärre avslag

918553

2021-05-25