Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LARZ FRIBERG (1918-2001): "Skatpar", olja på pannå, signerad Larz Friberg - 46, bildmått ca 38x46 cm
Zustandsbeschreibung
918556
2021-05-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner