Larz Friberg oljemålning

Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LARZ FRIBERG (1918-2001): "Skatpar", olja på pannå, signerad Larz Friberg - 46, bildmått ca 38x46 cm

Zustandsbeschreibung

918556

2021-05-20