Miniatyrvaser Faux bois

Miniatyrvaser Faux bois
Miniatyrvaser Faux bois
Miniatyrvaser Faux bois
Miniatyrvaser Faux bois
Miniatyrvaser Faux bois
Miniatyrvaser Faux bois
Miniatyrvaser Faux bois
Miniatyrvaser Faux bois
Miniatyrvaser Faux bois
Miniatyrvaser Faux bois
Miniatyrvaser Faux bois
Miniatyrvaser Faux bois

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRVASER, 1 par, porslin, Kina, Republik (1912-1949), "Faux Bois", dekor av reserver med flodlandskap i emaljfärger, järnoxid och sepia, botten med märke, höjd ca 13 cm

En med omfattande lagningar, nagg

918563

2021-05-22