Carl Berndtsson

Carl Berndtsson
Carl Berndtsson
Carl Berndtsson
Carl Berndtsson
Carl Berndtsson
Carl Berndtsson
Carl Berndtsson
Carl Berndtsson

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

CARL BERNDTSSON (1902-1983), olja på duk, gubbar I hamn, signerad, olja på duk, ca 90 x 122 cm

918576

2021-05-25