Tamburmajor mässing

Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAMBURMAJOR, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd ca 175 cm

Skador: Smärre slitage

918586

2021-05-25