Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, stomme av svartlackerad metall och mässing, tre ljuspunkter på böjbara armar, höjd inkl skärm ca 127 cm
Skador: Ej funktionstestad, bruksslitage

Skador: Ej funktionstestad, bruksslitage, skärmar med skador. SAV ansvarar ej för funktion.

918592

2021-05-25