Golvlampa 1950-tal
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, stomme av svartlackerad metall och mässing, tre ljuspunkter på böjbara armar, höjd inkl skärm ca 127 cm
Skador: Ej funktionstestad, bruksslitage
Skador: Ej funktionstestad, bruksslitage, skärmar med skador. SAV ansvarar ej för funktion.
918592
2021-05-25