Gungelefant 1970-tal

Gungelefant 1970-tal
Gungelefant 1970-tal
Gungelefant 1970-tal
Gungelefant 1970-tal
Gungelefant 1970-tal
Gungelefant 1970-tal
Gungelefant 1970-tal
Gungelefant 1970-tal
Gungelefant 1970-tal
Gungelefant 1970-tal
Gungelefant 1970-tal
Gungelefant 1970-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

GUNGELEFANT, 1970-tal, lackad fur, ca 57, längd 80 cm

Bruksslitage, svans senare utbytt.

918603

2021-05-25