Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IAN RUSTH (född 1950) färglitografi delvis kolorerad, signerad, daterad -90 samt numrerad 33/106, "April i Paris", 56x32 cm.
Ej examinerad ur ram.
918609
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här