Gunnar Thorén blandteknik på pannå

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR THORÉN (1931-2002), blandteknik på pannå, signerad, komposition, 22x16 cm.

Några färgrepor.

918612

2021-05-30