Jörgen Zetterqvist litografier
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JÖRGEN ZETTERQVIST (1928-2013), offset-litografier, 3 st, varav en signerad och två signerade i trycket, motiv med musikanter samt sängkammarbild, 37x49, 33x43 respektive 62x48 cm, två bär dedikationer.
Ej examinerade ur ramar.
918613
2021-05-30