Jörgen Zetterqvist litografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖRGEN ZETTERQVIST (1928-2013), offset-litografier, 3 st, varav en signerad och två signerade i trycket, motiv med musikanter samt sängkammarbild, 37x49, 33x43 respektive 62x48 cm, två bär dedikationer.

Ej examinerade ur ramar.

918613

2021-05-30