Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SJÖGREN & KOMSTADIUS AB, bricka, silver, importstämpel, 830, Malmö 1938, profilerad kant med arkantusblad och snäckformationer, 48,5x37,5 cm, vikt ca 1725 g
Smärre bruksslitage, repor
918616
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här