Edition Argent Sjögren & Komstadius silverbricka

Klubbat för:

8 600 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

SJÖGREN & KOMSTADIUS AB, bricka, silver, importstämpel, 830, Malmö 1938, profilerad kant med arkantusblad och snäckformationer, 48,5x37,5 cm, vikt ca 1725 g

Kuntoraportti

Smärre bruksslitage, repor

918616

Päivämäärä:

2021-05-23