Edition Argent Sjögren & Komstadius silverbricka
Klubbat för:
8 600 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
SJÖGREN & KOMSTADIUS AB, bricka, silver, importstämpel, 830, Malmö 1938, profilerad kant med arkantusblad och snäckformationer, 48,5x37,5 cm, vikt ca 1725 g
Kuntoraportti
Smärre bruksslitage, repor
918616
Päivämäärä:
2021-05-23