Henning Nilsson skål

Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål
Henning Nilsson skål

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HENNING NILSSON (1907-1993), skål, glaserat stengods, oxblodsglasyr, signerad och daterad Höganäs 12/9 1966, höjd ca 7, diameter 22 cm

Kuntoraportti

918618

Päivämäärä:

2021-05-20