Henning Nilsson skål
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HENNING NILSSON (1907-1993), skål, glaserat stengods, oxblodsglasyr, signerad och daterad Höganäs 12/9 1966, höjd ca 7, diameter 22 cm
Kuntoraportti
918618
Päivämäärä:
2021-05-20