G.A.Dahlgren silverbricka

G.A.Dahlgren silverbricka
G.A.Dahlgren silverbricka
G.A.Dahlgren silverbricka
G.A.Dahlgren silverbricka
G.A.Dahlgren silverbricka
G.A.Dahlgren silverbricka
G.A.Dahlgren silverbricka
G.A.Dahlgren silverbricka
G.A.Dahlgren silverbricka
G.A.Dahlgren silverbricka
G.A.Dahlgren silverbricka
G.A.Dahlgren silverbricka

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

G.A.DAHLGREN AB, bricka med hänklar, silver, profilerad kant, graverad dekor av arkantusblad och blomrankor, bladhöstrade hänklar, 39x 50(60,5) cm, vikt ca 2300 g

Smärre bruksslitage, repor

918630

2021-05-23