G.A.Dahlgren silverbricka
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
G.A.DAHLGREN AB, bricka med hänklar, silver, profilerad kant, graverad dekor av arkantusblad och blomrankor, bladhöstrade hänklar, 39x 50(60,5) cm, vikt ca 2300 g
Smärre bruksslitage, repor
918630
2021-05-23