Sam Larsson "Mona Roto"

Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAM LARSSON, "Mona Roto", Dux, 1970-tal, skiktlimmad bok, läderklädda dynor, sitthljd ca 35/29 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar på canvas.

918637

2021-05-30