Edition Argent brickor i nysilver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKOR, 2 st, nysilver/silverplated, Hallbergs samt okänd tillverkare England, en bricka med bladhölstrade hänklar, profilerad kant, graverad dekor, 26,5x51,5 (63,5 cm), bricka med rak form, kantdekor samt graverad dekor, 27,5x52 cm

Smärre bruksslitage, repor

918638

2021-05-23