Otto Schulz pall

Otto Schulz pall
Otto Schulz pall
Otto Schulz pall
Otto Schulz pall
Otto Schulz pall
Otto Schulz pall

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

OTTO SCHULZ, pall, Boet, 1930-tal, textilklädd sits, betsat underrede, sitthöjd ca 30 cm, mått 61x28 cm

Bruksslitage, ställvis nött klädsel.

918640

2021-05-29