Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
OTTO SCHULZ, pall, Boet, 1930-tal, textilklädd sits, betsat underrede, sitthöjd ca 30 cm, mått 61x28 cm
Bruksslitage, ställvis nött klädsel.
918640
2021-05-29